Bota e Yjeve

Eleganca e Joanna Krupas

Bota Sot | 19.10.2012 11:43
Eleganca e Joanna Krupas

Joanna Krupa vėrtet qė e dėshiron tė qenit nė qendėr tė vėmendjes. Ylli i “Real Houseėives” nuk mund ti rezistojė pozave provokuese pėrballė kamerave ndėrsa u shfaq nė Beverly Hills nė njė aktivitet bamirėsie. 33 vjeēarja polake kishte veshur njė fustan tė hapur qė i tregonte format trupore dhe kėmbėt e gjata. Imazhet janė realizuar jashtė sallonit tė Gavert Atelier.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve