Eleganca e Joanna Krupas - Bota Sot
Eleganca e Joanna Krupas

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Eleganca e Joanna Krupas

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 11:43

Joanna Krupa vërtet që e dëshiron të qenit në qendër të vëmendjes. Ylli i “Real Houseëives” nuk mund ti rezistojë pozave provokuese përballë kamerave ndërsa u shfaq në Beverly Hills në një aktivitet bamirësie. 33 vjeçarja polake kishte veshur një fustan të hapur që i tregonte format trupore dhe këmbët e gjata. Imazhet janë realizuar jashtë sallonit të Gavert Atelier.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test