Bota e Yjeve

Reēipetat e Victoria’s Secret, qė kushtojnė 2 mln dollarė

Bota Sot | 19.10.2012 11:09
Reçipetat e Victoria’s Secret, që kushtojnë 2 mln dollarë

Alessandra Ambrosio ka prezantuar “The Floral Fantasy Bra” recipetat me 5200 gurė tė ēmuar, midis tė cilėve ndodhet dhe njė diamant 20 karatėsh. Kėto reēipeta do tė vishen nga modelja e famshme e Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio nė sfilatėn e ardhshme qė tė tė brendshmeve nė nėntor.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve