Bota e Yjeve

Lea Michelle gjysmė transparente

Bota Sot | 18.10.2012 14:06
Lea Michelle gjysmë transparente

Lea Michelle u ka krijuar mundėsinė meshkujve ta shohin pa patur nevojėn tė vėnė nė punė dhe shumė imagjinatėn. Ndėrsa merrte pjesė nė njė mbrėmje tė “Elle” ylli televiziv amerikan dukej mjaft e kėndshme dhe me linja pėrfekte. E veshur me fustanin gjysmė tė tejdukshėm, Lea ėshtė nė gjendje tė bėjė pėr vete shumėkėnd.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve