Bota e Yjeve

Zonjusha Bond, e nxehtė me njė bikini tė kuq (fotot)

Bota Sot | 17.10.2012 21:44
Zonjusha Bond, e nxehtë me një bikini të kuq (fotot)

Aktorja Olga Kurylenko u fotografua dje nė plazhet e Majamit, sė bashku me tė dashurin e saj, aktorin Danny Houston.
32 vjeēara, e cila ka luajtur nė njė nga filmat Bond pėrkrah Daniel Craig, tregoi trupin e saj tė jashtėzakonshėm me njė bikini tė kuq.

Olga pritet tė shfaqet vitin qė vjen nė kinema nė njė film me Tom Cruise, tė titulluar Oblivion.

Ajo e ka nisur karrierėn si modele dhe e pranon se e ka pasur tė vėshtirė derisa tė marr njė rol tė mirė nė kinema.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve