Bota e Yjeve

Rihana kėrkon sėrish njė burrė

Bota Sot | 17.10.2012 12:22
Rihana kërkon sërish një burrë

Rihana duket fantastike dhe elegante ndėrsa shfaqur e veshur me njė fustan tė kuq dhe e shtrirė pėrtokė. Kėngėtarja e njohur nga Barbadosi pozon nė njė seri fotografish pėr numrin e nėntorit tė revistės “Vogue”. Njė prej imazheve e tregon kėngėtaren nė shkretėtirė ndėrsa nė tė gjithė rastet provokuese e sensuale Rihana mbetet e dėshiruar nga fansat.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve