Jennifer Love Hewitt lëndohet gjatë stërvitjes në boks - Bota Sot
Jennifer Love Hewitt lëndohet gjatë stërvitjes në boks

Bota e Yjeve

E premte, 26 gusht 2016

Jennifer Love Hewitt lëndohet gjatë stërvitjes në boks

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 11:40

Jennifer Love Hewitt ka thyer dorën e saj ndërsa po stervitej në një seancë boksi. Ajo tregon se ishte në një seance për t’u rikthyer në formë për sezonin e dytë të emisionit të saj “The Client”, por përfundoj e lënduar nga ky proçes.
Ajo ka marrë një periudhë pushimi deri sa të shëndoshet krahu. “Do më duhet të kaloj gjithë fundjaven në pizhamet e mija të preferuara”, citoj ajo në Twitter.
Hewitt bëri të ditur lajmin për thyerjen e krahut të shtunën mbrëma në faqen e saj zyrtare në “Twitter”, megjithatë ajo nuk shpjegoi me detaje se ku e kishte thyer, dhe sa shumë i kishtë dhëmbur fraktura e pësuar.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test