Bota e Yjeve

Jennifer Love Hewitt lėndohet gjatė stėrvitjes nė boks

Bota Sot | 17.10.2012 11:40
Jennifer Love Hewitt lëndohet gjatë stërvitjes në boks

Jennifer Love Hewitt ka thyer dorėn e saj ndėrsa po stervitej nė njė seancė boksi. Ajo tregon se ishte nė njė seance pėr t’u rikthyer nė formė pėr sezonin e dytė tė emisionit tė saj “The Client”, por pėrfundoj e lėnduar nga ky proēes.
Ajo ka marrė njė periudhė pushimi deri sa tė shėndoshet krahu. “Do mė duhet tė kaloj gjithė fundjaven nė pizhamet e mija tė preferuara”, citoj ajo nė Twitter.
Hewitt bėri tė ditur lajmin pėr thyerjen e krahut tė shtunėn mbrėma nė faqen e saj zyrtare nė “Twitter”, megjithatė ajo nuk shpjegoi me detaje se ku e kishte thyer, dhe sa shumė i kishtė dhėmbur fraktura e pėsuar.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve