Bota e Yjeve

Kristen dhe Robert pėr herė tė parė bashkė as skandalit

Bota Sot | 17.10.2012 10:53
Kristen dhe Robert për herë të parë bashkë as skandalit

Kristen Stewart ėshtė fotografuar sė bashku me tė dashurin e saj, Robert Pattinson pėr herė tė pas pas tradhtisė sė saj me regjisorin Rupert Sanders, nė muajin korrik. Telefonatat e shpeshta dhe lutjet pėr falje nga Kristen Steėart, e bėnė tė dorėzohej Robert Pattinson.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve