Bota e Yjeve

Melanie Brown shkėlqen pranė bashkėshortit

Bota Sot | 14.10.2012 18:02
Melanie Brown shkëlqen pranë bashkëshortit

Pak ditė mė parė u bė protagoniste ndėrsa pozoi topless nė krah tė bashkėshortit tė saj por sėrish bėn pėrshtypje maksimale. Mel B ka vendosur tė shfaqet e veshur plotėsisht por gjoksin nuk ka mundur ta mbulojė gjithsesi. 37 vjeēarja ishte tė shtunėn nė natėn e ndarjes sė ēmimieve nė “Australian Commercial Radio”. Fustani i ngjeshur pėr trup e bėn mė tė thjeshtė ekspozimin e aseteve dhe lė pak pėr tė imagjinuar.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve