Bota e Yjeve

Rihanna shkon nė studio pa reēipeta

Bota Sot | 14.10.2012 17:50
Rihanna shkon në studio pa reçipeta

Rihanna, vazhdimisht gjen ndonjė mėnyrė pėr tė tėrhequr vėmendje.

Kėngėtarja ėshtė fotografuar gjatė arritjes nė studion incizuese nė Los Angeles, e veshur me njė fustan elegant, por pa reēipeta. Pas kėsaj, menjėherė ėshtė shfaqur nė kopertinat e gazetave dhe revistave.

Pas largimit nga studioja, gazetarėt qė e pėrcjellin hap pas hapi, kanė thėnė se ajo ėshtė argėtuar nė njė klub nate.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve