Bota e Yjeve

Lola Luma: Nė Shqipėri realizova fotosesionin mė tė nxehtė

Bota Sot | 14.10.2012 17:19
Lola Luma: Në Shqipëri realizova fotosesionin më të nxehtë

Ajo ėshtė njė nga emrat qė vazhdon tė sfilojė pėr kompani tė ndryshme nė Shtetet e Bashkuara, duke mos dashur tė jetė shumė e pranishme me skandale nėpėr media. Njė personi tė qetė si Lola Luma sigurisht qė suksesi nuk i mungon. E lidhur prej njė kohe nė fejesė me djalin e njė diplomati shqiptar, Luma vazhdon karrierėn e saj si modele dhe aktore atje. Kėtė verė ishte edhe nė Shqipėri pėr vizitė, ku realizoi njė fotosesion tė nxehtė, i cili vazhdon tė komentohet ende. ‘’Kėtė verė kur isha nė Shqipėri kam realizuar fotosesionin mė tė mirė pėr momentin, album ky qė mė ka gjetur mė tė zhveshur se kurrė. Tani po punoj si modele pėr Terani Couture, nė New York. Muajin qė vjen, jam e ftuar nga Albanian-American Society Foundation pėr festimin e100-vjetorit tė Pavarėsisė sė Shqipėrisė, qė do tė zhvillohet nė City Hall (Bashki) tė New Yorkut’’, thekson Lola e pasionuar pas vizitės nė Shqipėri, duke na dhuruar kėshtu imazhe tė nxehta me linja perfekte tė trupit.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve