Bota e Yjeve

Pozon nudo para se tė niset pėr Amerikė, Linda Halimi: Ndihem mirė nėn lėkurėn time

Bota Sot | 14.10.2012 17:06
Pozon nudo para se të niset për Amerikë, Linda Halimi: Ndihem mirë nën lëkurën time

Askush nuk mund tė besonte, po t’i kishim thėnė para disa vitesh se njė vajzė e panjohur nga fshati, njė ditė do tė bėhet njė nga emrat mė tė lakuar nė media pėr gjithēka. Kėtė fat e ka pasur kėngėtarja e njohur Linda Halimi (Edėards), e cila kohėve tė fundit gjithnjė e mė shumė ėshtė e pranishme nė media pėr ‘’skandalet’’ tė cilat ndoshta edhe i imponon vetė. Pasi u bė si njė seksi lady, Linda kėto ditė ka vendosur qė tė pozojė edhe nudo, e zhveshur ashtu siē e ka bėrė nėna. ‘’Po, e kam bėrė njė foto nudo, mirėpo atė foto nuk e nxjerr. Kush do ta ketė fatin ta ketė i pari atė fotografi do e shohim (qesh), do ta publikoj ekskluzivisht pėr revistėn qė e do ekskluzivitetin pėrpara se tė nisem. Njė foto e kam bėrė nudo e shtrirė nė karrige, kjo tjetra qė e kam publikuar nuk ka tė bėjė me foton qė ėshtė e papublikuar. Ėshtė shumė artistike dhe aspak vulgare pėr mendimin tim. Thjesht e kam bėrė pėr qejfin tim dhe si mesazh qė do tė jetė se ‘’Ndihem rrehat me trupin tim, nėn lėkurėn time’’, pavarėsisht ēdo sfide me mbipeshėn dhe sfidat e tjera. Ėshtė njė album me foto profesionale, tė cilat janė bėrė kėto ditė dhe vazhdimisht do tė nxjerr tė reja’’, thekson kėngėtarja e njohur kosovare Linda Halimi sė cilės, siē duket, fati i ka buzėqeshur edhe nė dashuri. Pasi ka kurorėzuar me martesė lidhjen e saj me amerikanin Davon Edwards, me tė cilin sė shpejti pritet tė udhėtojė drejt Shteteve tė Bashkuara, ku kanė blerė edhe njė shtėpi.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve