Bota e Yjeve

Shakira kėrcen nė Azerbaxhan, shtatzėnė

Bota Sot | 14.10.2012 12:44
Shakira kërcen në Azerbaxhan, shtatzënë

Format e saj duken mė tė shėndosha, po pavarėsisht kėsaj dėshira e madhe pėr tė dhėnė spektakėl nuk mungon, pavarėsisht se ėshtė shtatzėnė. Shakira ka kėnduar ‘Waka Waka’ me barkun e madh nė stadiumin e Baku, ku ishte ftuar nė nder tė mbrėmjes pėrmbyllėse tė Fifa Under 17 World Cup, nė Azerbaxhan. Show pėrpara ndeshjes sė futbollit midis Francės dhe Koresė ėshtė shoqėruar me duartrokitje dhe vlerėsime pėr formėn fizike tė artistes kolumbiane qė nuk ėshtė kursyer po i ka mahnitur tė gjithė.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve