Bota e Yjeve

Kylie si Letizia, fustane trasparente ku duken tė brendshmet

Bota Sot | 12.10.2012 16:08
Kylie si Letizia, fustane trasparente ku duken të brendshmet

Letizia Casta, nė ceremoninė e festivalit tė Venecias kishte veshur njė fustan tė zi tė Dolce & Gabbana-s, transparent, ku binin nė sy tė brendshmet, por pavarėsisht kėsaj ajo ėshtė dukur shumė e bukur. Tani pothuajse njė muaj mė pas Kylie Minogue zgjedh tė njėjtin fustan pėr premierėn e filmit ’Holy Motors’ nė New York Film Festival. Ngjyra jeshile tendencė e kėsaj vjeshte i bėn akoma mė tė dukshmet brendshmet poshtė fustanit duke i bėrė tė dyja tė mbetet tė paarritshme.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve