Bota e Yjeve

Jeniffer Lopez nė Itali, turma njerėzish presin artisten

Bota Sot | 12.10.2012 10:58
Jeniffer Lopez në Itali, turma njerëzish presin artisten

Jennifer Lopez, ka mbėrritur nė hotel Baglioni, nė Bolonja, ku me qindra fansa kanė bllokuar trafikun pėr tė parė dhe marrė autografe prej artistes sė famshme. jLo ndodhet nė Itali pėr njė sėrė koncertesh.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve