Bota e Yjeve

Rihanna, gjysmė-nudo pėr kopertinėn e albumit

Bota Sot | 11.10.2012 23:15
Rihanna, gjysmë-nudo për kopertinën e albumit

Rihanna ka zbuluar nė Twitter foton e kopertinės sė albumit tė saj tė ardhshėm me titull ‘Unapologetic’. Ashtu siē ėshtė bėrė e zakonshme tashmė mes kėngėtareve tė pop-it, edhe 24-vjeēarja pozon gjysmė-nudo pėr kėtė “cover”.

Fjalėt e shkruara nė trupin e saj me shumė mundėsi janė titujt e kėngėve qė do tė pėrmbajė ky album.

Nė komentin shoqėrues tė fotos, Rihanna ka njoftuar se albumi do tė dalė nė treg mė 19 nėntor.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve