Bota e Yjeve

Linjat perfekte tė Sofia Vergara

Bota Sot | 09.10.2012 15:40
Linjat perfekte të Sofia Vergara

Njihet si njė ndėr femrat mė seksi nė botė. Ėshtė protagoniste e kopertinave tė mediave mė tė mėdha nė tė gjithė kryeqendrat e modės. 40 vjeēarja kolumbiane Sofia Vergara ėshtė nė pėrpjekjen e saj tė vazhdueshme pėr ta mbajtur emrin nė majat e suksesit. Tė dielėn ajo ishte nė Los Anxhelos sėbashku me tė dashurin Nick Loeb. Sofia ka pozuar para fotografėve duke treguar linjat trupore dhe tė pasmet e bėshme.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve