Bota e Yjeve

Kim mbush duart me Kanye-n

Bota Sot | 09.10.2012 14:40
Kim mbush duart me Kanye-n

Duke qenė se ndiqet nė ēdo moment nga kamerat, Kim Kardashian duhet ta dijė mirė se ajo fotografohet nė ēdo ēast dhe kėnd. Por, duket se Kim e ka harruar kėtė gjė dhe pėr kėtė arsye, i ka futur duar nga tė pasmet tė dashurit tė saj, Kanye West. Njė moment qė natyrisht nuk mund tė humbej nga paparacėt.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve