Bota e Yjeve

Helen Flanagan shtėpiakja seksi

Bota Sot | 09.10.2012 14:21
Helen Flanagan shtëpiakja seksi

Ajo ėshtė katastrofė nė kuzhinė, e megjithatė ka vendosur qė tė pozojė si njė shtėpiake e mirė. Por, pėrveē faktit qė Helen Flanagan duket shumė seksi, nuk ka asnjė lidhje me tė qenit njė shtėpiake normale. Aktorja 22-vjeēare nė fakt lėviz shumė, duke qenė se shpesh shkon pas tė dashurit tė saj, futbollistit Scot Sinclair dhe pėr kėtė arsye nuk i mbetet shumė kohė pėr tė kaluar nė kuzhinė.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve