Bota e Yjeve

Jennifer Lopez transparente dhe provokuese

Bota Sot | 09.10.2012 11:22
Jennifer Lopez transparente dhe provokuese

Njė Jennifer Lopez mė provokuese se asnjėherė tjetėr. Kėngėtarja 43-vjeēare ka qenė protagonistja e emisionit “Wetten dass” nė Gjermani, ku e shohim tepėr provokuese dhe seksi.
Komentet

Komente (1) | Kthehu

Shum e bukur

Jana @ 10/10/2012 04:56