Bota e Yjeve

Anxhela Martini: “Do tė pozoj nudo vetėm pėr Fadil Berishėn”

Bota Sot | 08.10.2012 21:51
Anxhela Martini: “Do të pozoj nudo  vetëm për Fadil Berishën”

Modelja bukuroshe me origjinė shqiptare Anxhela Martini ėshtė shprehur se do tė pozonte nudo vetėm pėr fotografin Fadil Berisha.

“Ėshtė ndryshe, sepse ka nudo klasike dhe nudo art.

Nuk ėshtė ekspozim nudo pėr tė shitur njė revistė, po edhe pėr kėtė rast do tė bėja nudo vetėm me Fadil Berishėn”,- ėshtė shprehur Martini pėr gazetėn Mapo.

Bukuroshja, e cila ka qenė e pranishme nė Tiranė pėr promovimin e dokumentarit tė aktores Eliza Dushku.

Gjithashtu Martini ka krijuar tashmė edhe linjėn e saj tė bikinive dhe tė brendshmeve.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve