Bota e Yjeve

Kim Kardashian i pėlqen tė jetoj me Westin

Bota Sot | 08.10.2012 21:00
Kim Kardashian i pëlqen të jetoj me Westin

Muajt e fundit, Kim Kardashian, ėshtė bashkė, pra ka lidhje me raperin Kanye West.

Nė njė intervistė tė sajėn, qė do tė publikohet nė muajin nėntor nė revistėn britanike “Tatler”, rrėfehet dhe zbulon “Ėshtė kaq bukur tė jetosh gjithēka me shokun tėnd mė tė mirė, i cili kupton gjithēka qė mund tė ndodh. Tė kesh lidhje me dikė, tė cilin e njeh kaq shumė vjet, ėshtė shumė e rėndėsishme (Kim Kardashian, sė bashku me Kanye Wesm, para se tė lidheshin ishin pėr shumė vite miq)”, theksoi Kim nė kėtė intervistė intime t ė sajnėn, ndėrkohė ajo vijon “Ishte pranė meje nė shumė faza tė ndryshme tė jetės time, edhe para se tė bėhesha e famshme, kėshtu qė lidhja jonė si ēift ėshtė dika e veēantė. Ėshtė e mrekullueshme tė dijė, se dhe ai nuk gjė tjetėr nga mua, pėrveē kėsaj, ėshtė edhe ai nė tė njėjtėn fushė me mua”.

Duke pėrfunduar intervistėn saj, Kim Kardashian, e cila verėn e viti 2012 u martua dhe brenda 72 ditėve u nda nga basketbollisti Kris Humphries, pohon se nuk mund tė imagjinojė veten me dikė tjetėr veēse me partnerin saj aktual, ndėrsa shton: “Kur i hedh njė sy intervistave tė shkuara, kur kisha deklaruar pėr ish-partnerėt e mi, duke deklaruar se mendoja dasmėn apo diēka tė ngjashme, sinqerisht ndjehem e befasuar, hutohem kompletė. Sinqerisht, i besoja kur i deklaroja!”.comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve