Kim Kardashian i pëlqen të jetoj me Westin - Bota Sot
Kim Kardashian i pëlqen të jetoj me Westin

Bota e Yjeve

E mërkurë, 31 gusht 2016

Kim Kardashian i pëlqen të jetoj me Westin

Më: 8 tetor 2012 Në ora: 21:00

Muajt e fundit, Kim Kardashian, është bashkë, pra ka lidhje me raperin Kanye West.

Në një intervistë të sajën, që do të publikohet në muajin nëntor në revistën britanike “Tatler”, rrëfehet dhe zbulon “Është kaq bukur të jetosh gjithçka me shokun tënd më të mirë, i cili kupton gjithçka që mund të ndodh. Të kesh lidhje me dikë, të cilin e njeh kaq shumë vjet, është shumë e rëndësishme (Kim Kardashian, së bashku me Kanye Wesm, para se të lidheshin ishin për shumë vite miq)”, theksoi Kim në këtë intervistë intime t ë sajnën, ndërkohë ajo vijon “Ishte pranë meje në shumë faza të ndryshme të jetës time, edhe para se të bëhesha e famshme, kështu që lidhja jonë si çift është dika e veçantë. Është e mrekullueshme të dijë, se dhe ai nuk gjë tjetër nga mua, përveç kësaj, është edhe ai në të njëjtën fushë me mua”.

Duke përfunduar intervistën saj, Kim Kardashian, e cila verën e viti 2012 u martua dhe brenda 72 ditëve u nda nga basketbollisti Kris Humphries, pohon se nuk mund të imagjinojë veten me dikë tjetër veçse me partnerin saj aktual, ndërsa shton: “Kur i hedh një sy intervistave të shkuara, kur kisha deklaruar për ish-partnerët e mi, duke deklaruar se mendoja dasmën apo diçka të ngjashme, sinqerisht ndjehem e befasuar, hutohem kompletë. Sinqerisht, i besoja kur i deklaroja!”.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test