Bota e Yjeve

E mrekullueshmja Luisana Lopilato

Bota Sot | 07.10.2012 16:26
E mrekullueshmja Luisana Lopilato

Michael Buble aktualisht po xhiron videoklipin e kėngės sė Krishtlindjeve, por nė shtėpi ka lėnė dikė qė me siguri po i mungon shumė.

Bashkėshortja e kėngėtarit kanadez, Luisana Lopilato, duket e mrekullueshme nė promovimin e linjės sė re tė veshjeve intime ‘Ultimo’.

25-vjeēarja ka pozuar me njė seri tė brendshmesh duke treguar format e saj perfekte trupore.

Buble (37 vjeē) dhe Lopilato (25 vjeē) janė njohur nė vitin 2009 dhe u martuan nė Buenos Aires vitin e kaluar.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve