Bota e Yjeve

Ku e ka mendjen Lulzim Basha?

Bota Sot | 07.10.2012 12:26
Ku e ka mendjen Lulzim Basha?

Zbarkuan shqiptaret e hollyvudi-it ne Tirane, u shkrepen fotot anembane, Ky Lulzimi, sa fatlum ishte, Angela Martinin per beli e kishte, Por fytyra e tradhetoi, kur ai filloi te fantazoj. Se ku i kishte mendte dhe ku i “kullote dhente”, Te gjithe pyesnin rend me rend.


“Ka apo nuk ka Angela te brendshme?”, po mendonte ky kryebashkiak, “E rroi apo nuk e rroi?”, iu kishte bere merak. Kjo Angela shume seksi, Lulit paksa iu shtua oreksi Por kjo fantazi shpejt mori fund, pasi Angela iku tjeterkund.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve