Bota e Yjeve

“Beqari i pėrjetshėm i Hollywoodit”

Bota Sot | 07.10.2012 10:56
“Beqari i përjetshëm i Hollywoodit”

Kur George Clooney ka zbuluar se ka njė tė dashur tė re, me siguri qė shumė kush ka dashur tė vėrė bast dhe tė parashikojė se sa kohė do tė qėndrojnė ata sė bashku.Nuk ėshtė asgjė ndryshe as qė nga koha kur u lidh me Stacey Keiblerin. Mediat nė muajt e fundit kanė deklaruar se ēifti u nda, por zėdhėnėsi i Clooneyt tha se tė gjitha janė gėnjeshtra. Megjithatė, po pėrflitet nė publik se ish-mundėsja po frikėsohet qė beqari i pėrjetshėm hollivudian sė shpejti ka pėr t’i thėnė 'lamtumirė'.

"Rrallė flasin, aktori u largua nga Stacey dhe shumė kohė po kalojnė larg njėri-tjetrit dhe pėr shkak tė kėsaj, ajo po frikėsohet se romancės sė saj me aktorin po i vjen fundi," tha burimi, raporton “New York's Daily News”.

Kujtojmė se nė kaluarėn aktori 51-vjeēar ka qenė i martuar pėr rreth katėr vjet me aktoren, Talia Balsamin (1989/1993). Nė vitin 2000 pas njė ‘pushimi’ pesėvjeēar ai u lidh me modelen bitanike, Lisa Snowdon me tė cilėn u nda shumė shpejt. Ka qenė nė lidhje edhe me Sarah Larsonin , aktoren italiane Elisabetta Canalis. Po ashtu ka qenė i dashuruar pėr kohė tė shkurtė edhe nė Kelly Prestonin, Renée Zellwegerin, Krista Allenin dhe Céline Balitranin.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve