Bota e Yjeve

“El Klasiko” ėshtė mė i bukur jashtė fushe

Bota Sot | 06.10.2012 23:21
“El Klasiko” është më i bukur jashtë fushe
Irina Shayk, e dashura e Ronaldos

Barcelona-Real Madrid konsiderohet se maksimumi pėr njė ndeshje futbolli. Por, “El Klasiko” nuk ėshtė vetėm njė ndeshje qė luhet brenda fushe mes Ronaldos dhe Mesit, Fabregas dhe Higuain, Kasijas dhe Pike. Ėshtė njė ndeshje qė tėrheq vėmendje edhe pėr gratė dhe tė dashurat super seksi tė futbollistėve tė tė dyja ekipeve. Dhe, pėr shumė njerėz, kjo sfidė ėshtė edhe mė e bukur se vetė ajo qė do tė luhet nė fushėn e blertė.

Shakira, e fejuara e Pike


Lena Gercke, e fejuara e Khediras


Daniella Semaan, e dashura e Fabregas


Antonella Roccuzzo, gruaja e Mesit


Amaia, e dashura e Serxho Ramos


Soledad,, e fejuara e Higuain


Sara Carbonero, e fejuara e Iker Kasijas


Yolanda Cardona, gruaja e Viktor Valdes


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve