Bota e Yjeve

E dashura e Nikki Sixx shum e 'nxeht' nė plazh

Bota Sot | 06.10.2012 22:38
E dashura e Nikki Sixx shum e

Ajo ėshtė e dashura e rocker-it tė njohur, Nikki Sixx, tė grupit Motley Crue.

Por Courtney Bingham kėsaj here u fotografua pa 53 vjeēarin.

Bukuroshja ishte nė plazhet e Kalifornisė dhe trupi i saj i shkėlqyer ka tėrhequr vėmendjen e paparacėve.

Ajo madje nuk ėshtė kursyer duke bėrė plazh topless.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve