Bota e Yjeve

Martohet deputeti i PS-sė, Eduard Shalsi

Bota Sot | 06.10.2012 22:01
Martohet deputeti i PS-së, Eduard Shalsi

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, pasi kanė lėnė pas njė javė denoncimesh, ka lidhur kurorė me arkitekten Eranda Lici.

Njė ceremoni mes miqsh ėshtė zhvilluar nė hotel Rogner, kursė nė mbrėmje darka ka qenė tek Piaca.

Lici ėshtė njohur me Shalsin nė kohėn kur ai punonte nė Bashkinė e Tiranės. Aktualisht ajo ėshtė pedagoge arkitekture nė njė universitet privat.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve