Bota e Yjeve

Kidman depresion pas ndarjes nga Cruise

Bota Sot | 04.10.2012 14:57
Kidman depresion pas ndarjes nga Cruise

Nicole Kidman ka folur pėr herė tė parė pėr median duke pohuar njė betejė tė vėshtirė me depresionin pas divorcit me aktorin Tom Cruise. Ylli i Moulin Rouge u martua me aktorin e Mission Impossible nė vitin 1990 nė moshėn 23 vjeēare dhe adoptoi dy fėmijė pėrpara ndarjes nė vitin 2001. Nė njė artikull tė njė reviste ajo zbulon se tanimė beson se ėshtė martuar nė njė moshė shumė tė re. “Vėrtet u martova shpejt. Kam patur gjithsesi njė martesė fantastike pėr njė periudhė tė gjatė”, tha Kidman.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve