Bota e Yjeve

Mena Suvari: Kate Moss ikona ime

Bota Sot | 04.10.2012 14:49
Mena Suvari: Kate Moss ikona ime

Aktorja e “American Beauty” Mena Suvari thotė se supermodelja Kate Moss ėshtė ikona e saj dhe e merr pėr shembull nė jetėn e pėrditshme. Aktorja pranon se e ndjek gjithnjė nga prapė karrierėn e modeles britanike dhe zbulon se tek imazhi i saj gjen inspirim ashtu sikurse edhe tek britanikja tjetėr Victoria Beckham.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve