Bota e Yjeve

Scarlett Johanson shkėlqen nė Francė

Bota Sot | 04.10.2012 14:41
Scarlett Johanson shkëlqen në Francë

Scarlett Johanson ėshtė shfaqur plot shkėlqim nė Francė. Aktorja ishte pjesė e javės sė modės nė Paris ku ka rėnė nė sy menjėherė me veshjen dhe sharmin e pashmangshėm. Buzėqeshja e sinqertė e saj e bėn edhe mė tė dashur pėr publikun dhe pėr fansat. Fustani i zgjedhur prej saj dhe kėpucėt me taka tė larta e plotėsojnė panoramėn.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve