Bota e Yjeve

Drew Barrymore bėhet nėnė, vjen nė jetė Olive

Bota Sot | 04.10.2012 14:19
Drew Barrymore bëhet nënë, vjen në jetë Olive

Drew Barrymore bėhet nėnė. Aktorja 37-vjeēare ka sjellė nė jetėn fėmijėn e saj tė parė. Ajo ėshtė njė vajzė dhe quhet Olive. Vogėlushja ka lindur mė datė 26 shtator, por lajmi ėshtė mbajtur i fshehtė pėr disa ditė.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve