Bota e Yjeve

Hillary Clinton s’i ndan sytė nga gjoksi i Aguilera-s

Bota Sot | 04.10.2012 13:59
Hillary Clinton s’i ndan sytë nga gjoksi i Aguilera-s

Eh, ky ėshtė gjoks! Kėshtu duket se ka menduar Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton, ndėrsa ėshtė fotografuar gjatė njė momenti, ku i ka ngulur sytė nė gjoksin e kėngėtares Christina Aguilera.Tė dyja kanė qenė tė pranishme nė njė ceremoni ku kėngėtarja e njohur ėshtė vlerėsuar nga Departamenti i Shtetit pėr rolin qė luan nė luftėn kundėr varfėrisė nė botė.Aguilera ėshtė ambasadore e Programit Kundėr Urisė tė Kombeve tė Bashkuara.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve