Bota e Yjeve

Salma Hayek e shkėlqyer

Bota Sot | 04.10.2012 11:01
Salma Hayek e shkëlqyer

A ka diēka tė gabuar me shikim e saj? Salma Hayek tregon formėn e saj tė mahnitshme me njė elegancė tė veēuat nė magazinėn Harper’s Bazaar. Personazhi kryesorė i kėsaj magazine, me bukurinė dhe figurėn e saj ėshtė pėr tu parur zili, e cila ėshtė njė ndėr yjet mė tė suksesshme. Edhe pse ajo vetėn e percepton si tė shkurtėr dhe topolake, mirėpo aktorja meksikane nė muajin e kaluar ka mbushur 46 vjet, dhe sipas saj kjo ėshtė mrekulli pasi ajo ende ėshtė duke punuar.
Hayek sapo ka pėrfunduar punėn pėr filmin e Oliver Stone, pėrballė yllit popullor amerikan, Blake Lively.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve