Salma Hayek e shkëlqyer - Bota Sot
Salma Hayek e shkëlqyer

Bota e Yjeve

E enjte, 25 gusht 2016

Salma Hayek e shkëlqyer

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 11:01

A ka diçka të gabuar me shikim e saj? Salma Hayek tregon formën e saj të mahnitshme me një elegancë të veçuat në magazinën Harper’s Bazaar. Personazhi kryesorë i kësaj magazine, me bukurinë dhe figurën e saj është për tu parur zili, e cila është një ndër yjet më të suksesshme. Edhe pse ajo vetën e percepton si të shkurtër dhe topolake, mirëpo aktorja meksikane në muajin e kaluar ka mbushur 46 vjet, dhe sipas saj kjo është mrekulli pasi ajo ende është duke punuar.
Hayek sapo ka përfunduar punën për filmin e Oliver Stone, përballë yllit popullor amerikan, Blake Lively.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test