Bota e Yjeve

Rihana super provokuese

Bota Sot | 22.09.2012 22:10
Rihana super provokuese

Sė fundi ka ndryshuar modelin e flokėve dhe tanimė vazhdon tė surprizojė fansat dhe publikun. Kėtė herė Rihana ka karikuar fansat dhe publikun nė iHeartRadio Music Festival. 24 vjeēarja ekspozon kėmbėt e gjata dhe tregon shumė mė tepėr se kaq ndėrsa fustani i saj ėshtė shumė i shkurtėr pėr tė mbuluar pjesėt intime. Mbase ėshtė pikėrisht ky efekt qė kėrkonte tė pėrcillte Rihana e ndaj ėshtė pjesė e kopertinės sė faqes sė parė.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve