Bota e Yjeve

Suri: Ku ėshtė babi?

Bota Sot | 20.09.2012 12:57
Suri: Ku është babi?

Suri Cruise ka mbaruar javėn e parė tė shkollės dhe i tregon ēdo ditė babait tė saj pėrmes telefonit apo Skype se cfarė i ka ndodhur. Megjithatė atė e bijė nuk janė takuar realisht prej mė shumė se njė muaj dhe Tom Cruise po shijon jetėn e tij prej beqari.Orėt e para tė sė enjtes, Tom ėshtė fotografuar ndėrsa largohej nga njė klub nate nė Londėr bashkė me njė grua misterioze.Aktori po xhiron filmin e tij tė radhės 'All You Need Is Kill'. Tom ėshtė njė baba i pėrkushtuar pėr tre fėmijėt e tij, Suri, Isabella dhe Connor, me tė cilėt mban njė marrėdhėnie nė distancė.

Suri tani jeton me nėnėn e saj nė New York pas divorcit tė prindėrve nė verėn e kėtij tė viti.


Herėn e fundit qė ajo ėshtė takuar me tė atin ka qenė 16 gushti, ku shijuan disa ditė pushimi nė Disney.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve