Bota e Yjeve

Irina Shayk, e bukur dhe me stil

Bota Sot | 15.09.2012 09:41
Irina Shayk, e bukur dhe me stil

Irina Shayk ka treguar edhe njėherė se jo rastėsisht konsiderohet njė prej femrave mė tė bukura nė planet. Bukuroshja ruse ėshtė shfaqur nė foto tė reja nė kuadėr tė fushatės reklamuese pėr brendin spanjoll tė kėpucėve XTI.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve