Bota e Yjeve

Momente sikleti pėr Jackie Chan

Bota Sot | 11.09.2012 10:21
Momente sikleti për Jackie Chan

Jackie Chan ėshtė mėsuar me sfidat, sidomos nė filmat e tij aksion. Por,ka pasur njė sfidė tė vėshtirė, pasi ka qenė nė krah tė njė aktoreje kineze, Yao Xingtong, e cila ka qenė e veshur me njė fustan tė tejdukshėm dhe nuk ka pasur reēipeta. Por, 58-vjeēari e ka gjetur njė zgjidhje edhe pėr kėtė situatė, duke i dhuruar asaj njė arush pėr tė mbuluar gjoksin.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve