Bota e Yjeve

Ryan Reynolds dhe Blake Lively martohen “fshehurazi”

Bota Sot | 10.09.2012 11:49
Ryan Reynolds dhe Blake Lively martohen “fshehurazi”

Blake Lively dhe Ryan Reynolds janė martuar pas njė viti lidhjeje. Sipas revistės ‘People’, aktorja 25-vjeēare i ka thėnė “po” aktorit 35-vjeēar nė njė ceremoni private ditėn e dielė nė Kaliforninė e Jugut.
Kjo ėshtė hera e parė qė Blake Lively martohet. Mė parė ka pasur lidhje me Leonardo Di Caprio. Ndėrsa Reynolds ka qenė i martuar me Scarlett Johansson pėr dy vite (2008-2010).Cifti ėshtė njohur nė sheshxhirimin e filmit ‘Green Lantern’, nė vjeshtė tė vitit 2010.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve