Bota e Yjeve

A$AP Rocky mbush duart me vithet e Rihanna-s

Bota Sot | 09.09.2012 00:15
A$AP Rocky mbush duart me vithet e Rihanna-s

Rihanna ka qenė ylli mė i madh nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve MTV Video Music Awards. Pėrveē skenės me ish tė dashurin e vet, Chris Brown, me tė cilin u puth nė buzė, ajo qė ra nė sy, ishte njė skenė e nxehtė me reperin A$AP Rocky. Ky i fundit bėri njė puthje tė nxehtė me Rihanna-n, ndėrkohė qė e kapi edhe nga vithet. Megjithatė, kėngėtarja e kaloi kėtė situatė me njė buzėqeshje.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve