Bota e Yjeve

Kristen Stewart, shfaqja e parė nė tapetin e kuq pas ndarjes

Bota Sot | 07.09.2012 16:27
Kristen Stewart, shfaqja e parë në tapetin e kuq pas ndarjes

Kristen Stewart, ėshtė shfaqur nė tapetin e kuq pėr herė tė parė mbas ndarjes nga Robert Pattinson. Veshur me njė fustan elegant ajo ka pozuar pėr fansat e saj nė premierėn e filmit tė saj mė tė ri ‘nė rrugė’ nė Festivalin e filmit nė Toronto, Kanada.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve