Armina Mevlani habit nga Parisi, çfarë i ndodhi blogeres - Bota Sot
Armina Mevlani habit nga Parisi, çfarë i ndodhi blogeres

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Armina Mevlani habit nga Parisi, çfarë i ndodhi blogeres

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 21:44
Armina Mevlani

Armina Mevlani ndodhet në Paris.

Në një nga eventet më të rëndësishme të modës, blogerja e famshme shqiptare nuk mund të mungonte. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video gazmore.

 ‘Unë duke u përpjekur të jem sexy, dështova’ shkruan Armina në videon e publikuar. Armina për pak sa nuk u rrëzua para aparateve që filmonin dhe shkrepnin foto.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test