Dua Lipa puthje pasionante me të dashurin në publik - Bota Sot
Dua Lipa puthje pasionante me të dashurin në publik

Bota e Yjeve

E martë, 25 shtator 2018

Dua Lipa puthje pasionante me të dashurin në publik

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 19:40
Dua Lipa me të dashurin

Këngëtarja Dua Lipa dhe i dashuri i saj Issac Carew kanë shfaqur lumturinë romantike në një fotografi.

Qifti ishin shumë t ëlumtur, duke qeshur kur ata dolën nga hoteli i tyre në Nju Jork të enjten.

Dhe në një moment ata ndanë edhe një puthje pasionante për të gjithë në publik.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test