Charlotte shfaqet shpërthyese në plazh - Bota Sot
Charlotte shfaqet shpërthyese në plazh

Bota e Yjeve

E diel, 23 shtator 2018

Charlotte shfaqet shpërthyese në plazh

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 11:43
Charlotte Crosby

Ajo është avokate për shëndet dhe fitnes.

Dhe Charlotte Crosby tregoi trupin e saj seksi në plazhin St Lucia të mërkurën, përcjell Bota sot.

Ajo u shfaq shpërthyese në plazh, duke shijuar pushimet, derisa tregoi gjoksin bombastik dhe thithkat./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test