Edhe motrat Hadid, vishen si motra - Bota Sot
Edhe motrat Hadid, vishen si motra

Bota e Yjeve

E hënë, 24 shtator 2018

Edhe motrat Hadid, vishen si motra

Më: 17 prill 2018 Në ora: 09:56
Bella dhe Gigi Hadid

Ato sigurisht që nuk janë grupi i parë i motrave që kopjojnë njëra-tjetrën në stilin e veshjes.

Bella dhe Gigi Hadid provuan se janë si çdo çift motrash të tjera të dielën kur ato dolën me të njëjtën stil veshjeje në ditën e tretë të Coachellas.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test