Një javë pas tradhtisë, Khloe tregon emrin dhe mbiemrin e vajzës së saj - Bota Sot
Një javë pas tradhtisë, Khloe tregon emrin dhe mbiemrin e vajzës së saj

Bota e Yjeve

E hënë, 24 shtator 2018

Një javë pas tradhtisë, Khloe tregon emrin dhe mbiemrin e vajzës së saj

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2018 Në ora: 22:33
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian e ka zbuluar emrin e vajzës së saj të cilën e solli në jetë disa ditë pas skandalit të tradhtisë të të dashurit të saj.

True Thompson do të quhet vajza e 33 vjeçares, duke mbajtur kështu mbiemrin e babait të saj, e këtë e ka bërë të ditur vetë Khloe përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

Përmes këtij postimi ajo ka thënë se babai dhe nëna e duan vajzën e tyre, derisa ka publikuar një foto nga dhoma e vogëlushes./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test