Diell, det, tatuazhe dhe… Olivia Buckland - Bota Sot
Diell, det, tatuazhe dhe… Olivia Buckland

Bota e Yjeve

E mërkurë, 26 shtator 2018

Diell, det, tatuazhe dhe… Olivia Buckland

Më: 13 mars 2018 Në ora: 21:16
Olivia Buckland ka shfaqur fizikun e saj mahnitës të mbuluar me tatuazhe ndërkohë që ka shijuar rrezet e diellit.

Olivia Buckland u bë e famshme në reality show britanik “Love Island” për lidhjen e saj të gjatë me Alex Bowen, të cilën çifti e finalizoi me fejesë.

Ylli 25 vjeçar ka vërtetuar se është më e dashuruar se kurrë më parë teksa është fotografuar krahë të fejuarit të saj këtë të martë në Barbados.

E veshur me bikini portokalli, Olivia ka shfaqur fizikun e saj mahnitës të mbuluar me tatuazhe ndërkohë që ka shijuar rrezet e diellit.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test