Modeles ruse gati sa nuk i pëlcasin të pasmet - Bota Sot
Modeles ruse gati sa nuk i pëlcasin të pasmet

Bota e Yjeve

E diel, 23 shtator 2018

Modeles ruse gati sa nuk i pëlcasin të pasmet

Më: 12 mars 2018 Në ora: 22:18
Anastasia Kvitko

Anastasia Kvitko është modelja e njohur ruse e cila shquhet për linjat e saj trupore dhe pozat provokative që merr.

Ajo asnjëherë nuk ngurron që të shfaqë pikës e sa j të fortë trupore, që janë të pasmet e saj.

Njëjtë ka vepruar edhe këtë herë. Ajo ka shfaqur të pasmet e saj gjigante, të vilat vetëm sa nuk I pëlcasin.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test