Ndizet rrjeti, Paris Hilton shfaqet topless - Bota Sot
Ndizet rrjeti, Paris Hilton shfaqet topless

Bota e Yjeve

E martë, 25 shtator 2018

Ndizet rrjeti, Paris Hilton shfaqet topless

Nga: Bota sot Më: 10 mars 2018 Në ora: 10:58
Paris Hilton

Ajo filloi famën në The Simple Life.

Dhe të premten Paris Hilton ndezi rrjetin social Instagram, derisa publikoi imazhe të nxehta, ku shfaqet topless, përcjell Bota sot.

Ylli 37 vjeçar nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, derisa është shfaqur vetëm në një palë brekë, duke treguar fizikun e saj tejet seksi.

Ajo shihet teksa realizon një set fotografik./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test