Çifti i famshëm martohet në transmetim LIVE - Bota Sot
Çifti i famshëm martohet në transmetim LIVE

Bota e Yjeve

E premte, 23 shkurt 2018

Çifti i famshëm martohet në transmetim LIVE

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 14:34
Jess Shears dhe Dom Lever

Jess Shears dhe Dom Lever janë çifti më i famshëm të cilët historinë e tyre të dashurisë e nisën brenda një Reality Show të quajtur, Love Island.

Të dashuruar që në verën e vitit të kaluar, tashmë çifti ka vendosur të kurorëzojë dashurinë e tyre dhe këtë e kanë bërë në një transmetim LIVE në tv këtë mëngjes në “Good Morning Britain”.

Në ceremoninë e tyre të martesës çifti ka dalë thuajse i zhveshur, të dy me rroba plazhi, por me ngjyrë të bardhë.

Edhe pse nuk kishte veshur fustanin e bardhë, nuses nuk i mungoi velloja.

Ka qene prezantuesi Richard Arnold, i cili ka celebruar çiftin në martesë.

Të pyetur se si do ta kalonin ditën sot, Jess tha: “Nuk kemi plane të mëdha për sot që familja po vjen të na urojë.”

Ndërsa Dom zbuloi surprizën që kishte përgatitur për bashkëshorten e tij: “Ajo nuk e di ende, por unë po e largoj atë diku në Europë”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test