Aktorja bionde tregon plagët nga operacioni për zvogëlimin e gjoksit - Bota Sot
Aktorja bionde tregon plagët nga operacioni për zvogëlimin e gjoksit

Bota e Yjeve

E premte, 23 shkurt 2018

Aktorja bionde tregon plagët nga operacioni për zvogëlimin e gjoksit

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 07:49
Stassi Schroeder

Ajo nuk turpërtohet asnjëherë të tregoj modifikimet e trupit të saj.

Dhe Stassi Schroeder shtoi një fotografi në instagram duke treguar plagët nga operacioni për zvogëlimin e gjirit.

Ylli 29 vjeqar tregj gjoksin e saj të majtë, duke u paraqitur thuajse e zhveshur lartë dhe me një palë xhinse./BS

 

Studio Session - @stassischroeder // #scarsarebeautiful #girlgaze #girlgazeproject #photography #photographer #newwork

A post shared by MARTINA TOLOT ???? (@martinatolot_photo) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test